PRODEJ NEMOVITOSTI

Specializuji se na prodej různých typů nemovitostí, včetně bytů, domů, rekreačních objektů a pozemků.

Mým cílem je zajistit, aby prodej nemovitosti probíhal hladce a aby všichni zúčastněný byly spokojení.

 

Na první schůzce se zájemci o prodej se snažím porozumět jejich představám a potřebám. Poskytuji také bezplatný odhad ceny nemovitosti, který zohledňuje aktuální stav trhu a pomáhá nastavit reálnou prodejní cenu.

Samotná příprava nemovitosti k prodeji se skládá z několika kroků:

 

1. Homestaging

Připravíme Vaši nemovitost tak, aby zaujala co nejvíce potenciálních zájemců. Máme k dispozici velké množství nábytku a dekorací, a v rámci našich služeb Vám zajistíme i případné vyklizení nemovitosti, vymalování a úklid.  Kvalitně provedený homestaging pomůže prodat nemovitost rychleji a za vyšší cenu. Na našem webu homestagingvbrne.cz můžete najít příklady našich realizací homestagingu.

2. Profesionální video a nafocení nemovitosti

Spolupracuji s profesionálními fotografy a kameramany, kteří mají bohaté zkušenosti s tvorbou prezentací nemovitostí. Zajistíme vytvoření kvalitních fotografií a videoprohlídky. Vaší nemovitosti ve vysokém rozlišení, které obsahují veškeré důležité informace. Umožníme tak potenciálním zájemcům získat představu o Vaší nemovitosti ještě před osobní prohlídkou.

3. Inzerce

Připravíme poutavý inzerát a zainzerujeme Vaši nemovitost na 17 různých realitních serverech.

4. Podpora inzerce

Samotnou inzerci podpoříme příspěvky případně placenou reklamu na našich sociálních sítích. Zároveň Vaši nemovitost zveřejníme na našem webu bonusbrno.cz.

Další kroky pak vyplývají ze samotné situace a potřeb klienta.

Potřebujete pomoct s prodejem nemovitosti?

Neváhejte se na mě obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle: